Alan

1175 m²

Yapım Yılı

Kategorisi

Kat Planları

Konumu

Siz değerli misafirlerimizin mutluluğu için gerekli olan her şeyin bulunduğu, deniz, güneş ve güzel bir doğa ile sizin için konforlu ve rahat bir yuva inşa ediyoruz. 1175 m2 üzerine inşa edilen nest cleopatra  projemiz 1 blok 18 adet daireden oluşmaktadır. Projemiz merkezi bir konumda bulunmakta denizde yürüme mesafesinde 650  metredir. Şehir merkezine 2 km mesafede olup,  bankalar,  alışveriş merkezleri, kamu kurumları ve eğlence mekanları 2 km, Anadolu Hastanesi 1 km, devlet okulları 200 mt, her an ulaşılabilecek konumdadır. Projemizin her bölgesi siz değerli misafirlerimizin rahatlığı ve mutluluğu için dekore edilecektir. 

Projemizde Bahçe ve çocuklarımız için oyun alanı, kamelya, Açık yüzme havuzu, Fitness, Otopark,  24 saat video gözetimi, Merkezi uydu sistemi, Jeneratör, Asansör mevcuttur.

Dairelerde; çelik kapılar,  Asma tavanlar gizli aydınlatma, birinci sınıf granit, duvarlarda yıkanabilir boya, seramik ve tasarım mutfak ve banyolar geliştirilmiştir. Çift camlı ve ses izolasyonlu PVC pencere ve PVC kapı.